Babka Jajowata 100g (sproszkowana łuska - czystość 100%)

No image set
ManufacturerBioVitus

Sales price 8,00 zł
Sales price without tax 6,50 zł
Tax amount 1,50 zł


Preloader

BABKA JAJOWATA
(Plantago ovata)
Sproszkowana łuska nasion w hermetycznym opakowaniu.
PRODUKT W PEŁNI NATURALNY BEZ ŻADNYCH DODATKÓW.

Łupina Plantago Ovata - Jest bogata w błonnik pokarmowy i związki śluzowe, które mają lecznicze zastosowanie. Babka jajowata zawiera ich najwięcej ze wszystkich roślin rodzaju Psyllium. (łuska zawiera ich aż 80%)

Śluzy i błonnik, zawarte w łupinach Babki Jajowatej, powodują wiązanie a następnie wydalanie toksyn i złogów z układu trawiennego, zwłaszcza jelit.
Poza tym, mechanicznie wpływają na poprawę perstaltyki  (naturalnych ruchów) jelit, wykazując korzystne działanie w przypadku zaparć oraz wiążąc nadmiar wody w jelitach, zapobiegając w ten sposób biegunkom.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że łuska nasion Plantago Ovata, jest w pełni bezpieczna w takim zastosowaniu, dlatego w medycynie ludowej różnych krajów zalecana jest również kobietom w ciąży i karmiącym matkom.

 

Z uwagi na dobry jakościowo błonnik pokarmowy, łuska nasion tej rośliny, sprawdza się również w ograniczaniu nadmiaru cholesterolu.

 

Przy regularnym stosowaniu łuski nasion Plantago Ovata, zauważono ustępowanie wielu schorzeń, objawiających się problemami skórnymi, jak np. łuszczyca. Wskazuje to na konieczność dbałości o czystość jelit, w tego rodzaju dolegliwościach.

Przyjmowanie sproszkowanych łusek tej rośliny, pomocne jest również w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

There are yet no reviews for this product.