KAPILAR (capilar) Pomoc dla układu krążenia 200 tabletek

ManufacturerBioVitus

Sales price 90,00 zł
Sales price without tax 83,33 zł
Tax amount 6,67 zł

Preloader

Kapilar zawiera dyhydrokwercetynę (taksyfolinę) - naturalną, biologicznie aktywną substancję.

Naturalny "obrońca" naczyń włosowatych i antyoksydant.
Kapilary - najdrobniejsze naczynia krwionośne (naczynia włosowate), które przenikają wszystkie narządy i tkanki naszego organizmu.
Dziesiątki tysięcy kilometrów kapilar przenoszą do każdej komórki tlen i niezbędne substancje odżywcze, jednocześnie usuwając odpady.
Przy zaburzeniu funkcji naczyń włosowatych komórka zaczyna głodować, odczuwa pragnienie, dusi się, prowadzi to do jej zniszczenia.
Jako pierwszy teorię leczenia człowieka poprzez leczenie kapilar udowodnił A.S. Załmanow - ojciec europejskiej szkoły medycznej.
"Przyczyna zaburzeń funkcjonalnych znajduje się w większej części w kapilarach" - pisał Załmanow - "Współczesna medycyna nie docenia funkcji naczyń włosowatych zarządzających głębokim krwioobiegiem organów i tkanek, w których znajduje się około 80% krwi."
Największe kliniki medyczne Rzymu, Paryża i Berlina z powodzeniem przez długie lata stosowały kapilaroterapię doktora Załmanowa.
Na całym świecie udowodniono, że głowne mechanizmy starzenia się i chorób, związane są z destrukcją komórek. Dzieje się to pod wpływem wolnych rodników, powstających w procesie działalności organizmu.
Młody zdrowy organizm walczy z patologicznymi procesami samodzielnie, produkując antyoksydanty - substancje likwidujące wolne rodniki, ale z wiekiem pod wpływem stresu, skażonego środowiska, palenia papierosów, nieprawidłowego odżywiania się, ilość antyoksydantów katastroficznie maleje. Wtedy wyłącznie wyspecjalizowane substancje - flawonoidy, znajdujące się w roślinach, są w stanie chronić naczynia włosowate i ściany komórek.
Do najbardziej znanych flawonoidów można zaliczyć ginkgoflawonoglikozydy znajdujące się w miłorzębie dwuklapowym (Chiny, Japonia), pinkoginol z kory sosny śródziemnomorskiej (Francja) i dehydrokwercetynę wypreparowaną z modrzewia syberyjskiego. Jej właściwości antyoksydacyjne są stu krotnie większe od witamin A, C, E.
Na podstawie prac Załmanowa wyprodukowany został preparat KAPILAR, zawierający flawonoid - dehydrokwercetynę z modrzewia syberyjskiego.
Obecna badania wykazały, że stosując  KAPILAR w terapiach kompleksowych, skuteczność leczenia wzrasta o 87%.
Modrzew syberyjski występuje w górach Uralu, wschodniej i zachodniej Syberii, Ałtaju i Sajanach.
To okazałe iglaste drzewo jest w stanie dożyć do 900 lat. Do celów leczniczych wykorzystuje się  młode pędy, korę, igliwie oraz żywicę.
W Rosyjskiej Narodowej Medycynie produkty lecznicze otrzymywane z modrzewia syberyjskiego używane były do leczenia układu oddechowego, moczowego i żółciowego, m.in. choroby moczowo-kamiennej, niewydolności nerek i wątroby.

Więcej informacji o głównym składniku kapilaru znajdzesz tutaj.

Skład: duża ilość witaminy C, oleje eteryczne, flawonoidy (abiteina, astragalina i najważniejszy - dehydrokwercetyna), glikozydy, flawonoglikozydy, terpenoidy i inne substancje.
Skład KAPILARU chroni ściany komórek, polepsza pracę naczyń krwionośnych, odbudowuje mikro cyrkulację krwi w całym organizmie, normalizuje metabolizm na poziomie komórki, obniża poziom cholesterolu, zapobiega tworzeniu się skrzepów i usuwa już istniejące, zmniejsza gęstość krwi, posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, odbudowuje funkcje fizjologiczne siatek kapilarnych organizmu i komórek, polepsza pracę serca, normalizuje pracę serca, obniża ciśnienie i poziom cukru we krwi, usuwa odpady pracy komórek, hamuje procesy degeneracyjne i miażdżycowe w tkankach, zwiększa czucie, polepsza pracę nerwów i naczyń włosowatych, przez co polepsza się praca całego organizmu. Aktywizuje usuwanie toksyn z organizmu, znacznie obniża intoksykację, również u palaczy i osób narażonych na szkodliwy wpływ substancji toksycznych.
Jedna tabletka zawiera 10 mg dihydrokwercetyny (taksyfoliny).

Produkt posiada polską etykietę.
Preparat ten nie jest lekiem i nie zastąpi specjalistycznego leczenia medycznego.
W razie jakiejkolwiek choroby, dolegliwości i złego samopoczucia należy udać się do lekarza w celu przeprowadzenia badań, uzyskania diagnozy i fachowego leczenia!

There are yet no reviews for this product.