SZUNGIT 150 g.(Aktywuje biologicznie wodę)

ManufacturerBioVitus

Sales price 13,00 zł
Sales price without tax 10,57 zł
Tax amount 2,43 zł

Preloader

Na początku dwudziestego wieku profesor Inostrancew, wybitny rosyjski geolog ogłosił odkrycie nowego węgla kopalnego (spokrewnionego z grafitem i diamentem), nazwał go szungit od nazwy wsi Szuńga w Zaonieżu, gdzie został znaleziony. Wiek tego minerału szacuje się na ponad 2 miliardy lat. W Rosji, w Południowej Karelii znajduje się jedno z najobfitszych miejsc występowania tego interesującego minerału, który występuje również w Kanadzie, Niemczech oraz Indiach, jednak ten karelski ma unikatowy skład. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych rosyjski geolog Semen Cybulski, który wyjechał do Stanów Zjednoczonych z próbkami minerału, odkrył pod mikroskopem w szungicie – fulleren. (Jeden gram syntetyzowanych fulerenów kosztuje ponad 900 dolarów). Są to cząsteczki występujące również w przestrzeni kosmicznej w otoczeniu wygasłych gwiazd, jak i w meteorytach spadających na Ziemię.
I tak dzięki fullerenom szungit znowu stał się popularny w świecie. Jest to jedyny występujący na Ziemi minerał zawierający fulereny. Jak to bywa sensacja wskrzesza tradycję. Szungit szybko stał się wziętym towarem na rynku. Od strony farmaceutycznej leczy wszelkie niedomogi, nieżyty i niemoce, a zawdzięcza to licznym mikro i makroelementom oraz, właśnie fulerenom. Mechanizm wydzielania fulerenów z szungitu jest bardzo prosty. Pod wpływem wody z szungitu wydzielają się korzystne dla organizmu substancje mineralne, woda przybiera biologicznie aktywną strukturę. Ta woda mieści energo informacyjną matrycę szungitu. Taka woda wspiera wszystkie struktury organizmu i jest jednym z najmocniejszych antyoksydantów.
Szungit jest uniwersalnym absorbentem. Akumuluje na swojej powierzchni do 95% wszystkich zanieczyszczeń – robi wodę przejrzystą o smaku źródlanej.
Szungit usuwa z wody ciężkie metale, koloidalne żelazo z rur wodociągowych, nitraty, pestycydy, dioksyny, związki chloru, radionuklidy, wirusy i bakterie.
Jednocześnie nasyca wodę makro i mikroelementami, pochłaniając szkodliwe.
Stosując taką wodę do picia i przygotowywania posiłków można skutecznie wspomagać leczenie wielu chorób i dolegliwości. Nowoczesna medycyna potwierdziła, że szungit posiada duże właściwości bakteriobójcze, przeciwzapalne i absorpcyjne, czyli pochłaniające. Nie przypadkowo woda w jeziorze Onega, jednym z największych w Europie, jest czystsza od wody bajkalskiej. Wody szungitowe są pomyślnie stosowane do leczenia schorzeń krwi, stawów, narządów oddechowych i trawienia, układów krążenia i nerwowego. Prowadzone są badania w zakresie ewentualnego zastosowania szungitu do zwalczania chorób nowotworowych. Kamienie najpierw przemyć wodą przez kilka minut, potem ułożyć w pojemniku i zalać wodą . na 150 g szungitu można dolać do 3litrów wody. Po trzech dniach wodę można zlewać , wykorzystywać w celach leczniczych , kosmetycznych , w miarę zużywania wody należy ją dolewać do pojemnika z szungitem pozostawiając wtedy na 8-10 godzin. Takie kamienie są wykorzystywane do 6 miesięcy , potem należy zmienić. Co dwa tygodnie dobrze jest kamienie przepłukać.
Kamieni szungitu można używać również do kąpieli, wystarczy wlać do wanny wcześniej przygotowaną wodę szungitową lub umieścić w worku z naturalnego materiału kamienie a następnie zanurzyć w wodzie.
Szungit jest, również dobrym energetyzatorem oraz niweluje szkodliwe promieniowanie EM (fale elektromagnetyczne). My zawsze trzymamy opakowanie szungitu przed ekranem monitora.
W Rosji wykonuje się szlifowane płytki szungitu do niwelowania szkodliwego promieniowania telefonów komórkowych.
Wykonywanie zawieszek z kamieni szungitowych do telefonów na zamówienie.
Kontakt przez pocztę elektroniczną:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
telefonicznie: 32 72 66 779

There are yet no reviews for this product.