• Wahadło kryształ górski - czakry

Wahadło wykonane z kryształu górskiego, zawieszone na łańcuszku z koralikami będącymi odpowiednikami czakr w zakresie kolorów i ilości czakr podstawowych.
długość kryształu: ok. 3,5 cm
szerokość: ok. 1,6 cm
waga kamienia: ok. 10g
długość łańcuszka 20 cm.


KRYSZTAŁ GÓRSKI (Inna nazwa – kryształ skalny). Odmiana kwarcu.
Nazwa pochodzi od greckiego słowa kryos (lód), krystallos (kryształ).
Wcześniej nazwa kryształ odnosiła się tylko do tego minerału.


Kryształ górski jest przezroczysty i bezbarwny, choć może zawierać inkluzje w postaci innych minerałów. Wtedy określany jest innymi nazwami np. kwarc rutylowy lub turmalinowy.
Jest poszukiwany przez kolekcjonerów, stanowi też pożądany kamień dekoracyjny. Często służy jako materiał do wyrobu biżuterii i galanterii kamiennej.

W 1927 roku w ruinach starożytnego miasta Majów znaleziono ludzką czaszkę wykonaną z kryształu górskiego o wadze 5,2 kg. Czaszka jest perfekcyjnie wykonana i stanowi nie lada zagadkę dla naukowców, którzy kierując się dogmatami współczesnej nauki mogą tylko snuć hipotezy na temat samej czaszki i jej twórców.


Gromada krzemianów.

Twardość w skali Mohsa 7.

Ciężar właściwy 2,65.


Oddziaływanie


Strefa fizyczna:
Hildegarda z Bingen (Hildegard von Bingen) Wielka Kobieta średniowiecza, zakonnica, lekarka, malarka, kompozytorka i mistyczka, święta i doktor kościoła katolickiego w swym dziele Physica poświęciła rozdział na opisanie natury minerałów i tego w jaki sposób skorzystać z ich dobroczynnych energii. Kryształ górski polecała na tarczycę i oczy.

Dziś współcześni litoterapeuci, również odwołują się do jego pozytywnych właściwości zalecając go do zapobiegania zawrotom głowy i zaburzeniom błędnika, usuwaniu zatorów, zapobieganiu wylewom. Do oczyszczania i wzmacniania dróg oddechowych, wspomagania układu pokarmowego. Wspomagania wszystkich gruczołów wydzielania wewnętrznego. Do wzmacniania i podnoszenia sił obronnych organizmu oraz uśmierzania bólu.


Strefa mentalna/psychiczna/energetyczna:
Kryształ górski można określić mianem uniwersalnego pomocnika, aktora, który wcieli się w rolę, którą mu zlecimy. Do tego jednak potrzebna jest widza jak programować kryształy, bez tej wiedzy również można skorzystać z dobroczynnych wibracji kryształu górskiego i zaangażować go do usuwania blokad psychicznych, usuwania negatywnych i wprowadzania w ich miejsce pozytywnych wibracji, usuwania zatorów i blokad energetycznych. Kryształ górski oczyszcza i wzmacnia aurę, ciała energetyczne, emocjonalne i duchowe. Wzmacnia, oczyszcza i zestraja czakramy. Neutralizuje negatywne wibracje, również te środowiskowe, jak geopatyczne i elektromagnetyczne. Zabezpiecza przed „bombardowaniem” myślami. Zwiększa koncentrację i wolę życia oraz poszerza granice wytrzymałości. Harmonizuje współdziałanie lewej i prawej półkuli mózgu oraz duszę.


Czakramy:
Wszystkie główne czakry


Znaki zodiaku:
Wszystkie znaki zodiaku.


Według Pani Alicji Rospond wahadło z kryształu górskiego powinien posiadać każdy radiesteta (ten profesjonalny, jak i amator).
Wahadło - Kryształ górski używamy między innymi do harmonizowania, oczyszczania i ochrony, zarówno ciała energetycznego, emocjonalnego i duchowego, co przekłada się na kondycję fizyczną.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

Wahadło kryształ górski - czakry

  • Kod produktu: Whs-cz03
  • Dostępność: 7
  • 42,00zł

  • Netto: 34,15zł