Dr Peter J.D'Adamo i Catherine Whitney
GOTUJ ZGODNIE ZE SWOJA GRUPĄ KRWI.
Praktyczne zasady zastosowania w kuchni książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi.

Książka zawiera ponad 200 oryginalnych przepisów oraz 30-dniowy jadłospis dla każdej grupy krwi. Jej zasady pomogą zachować zdrowie, żyć dłużej i osiągnąć idealną wagę.
Cztery grupy krwi, cztery diety. Oto hasło, które skłoniło ponad 300 tysięcy ludzi do kupienia najbardziej odkrywczej książki na temat odżywiania, jaka pojawiła sie w tym dziesięcioleciu. Po raz pierwszy mozemy w niej przeczytać o tym, o czym instynktownie każdy z nas już wiedział: ponieważ ludzie są różni, ich diety także powinny się od siebie różnić. Po prawie 20 latach dr D'Adamo ujawnia powiązania pomiędzy grupą krwi, dietą i naszym zdrowiem.
Teraz dzięki współpracy grupy kucharzy, dr D'Adamo oddaje nam książkę pełną przepisów na pyszne potrawy dla każdej grupy krwi.
Zarówno wegetarianom, jak i miłośnikom jedzenia mięsa proponujemy plan posiłków na 30 dni, który pomoże wprowadzać w życie zasady diety grup krwi. Książka pt. Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi wyczerpująco tłumaczy, jak żyć i odżywiać się rozsądnie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego z nas, nie walcząc jednocześnie z drobnymi słabostkami. Kosztując gulaszu z jagnięcia, duszonych warzyw czy pysznych zup ledwo zorientujesz się, że właśnie zacząłeś kontrolować i tworzyć swoją dietę, aby być coraz zdrowszym, osiągnąć wymarzoną wagę i aby po prostu dobrze się czuć.

Dr J.D'Adamo jest znanym lekarzem medycyny naturalnej, badaczem, wykładowcą i autorem bestselleru Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Jego szczegółowe badania i testy kliniczne nad powiązaniami między grupą krwi a zdrowiem doprowadziły do wysnucia odkrywczych wniosków na temat kilku chorób, m.in. leczenia raka piersi.


Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

Gotuj zgodnie ze swoja grupą krwi.

  • Kod produktu: Gotuj zgodnie ze swoja grupą krwi.
  • Dostępność: 1
  • 45,51zł

  • Netto: 37,00zł