Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Magnes z szungitu - "Podwójne Szczęście"

  • 30,00zł

  • Netto: 24,39zł

Ilość

Znaki pisane są jednym z elementów starożytnej chińskiej sztuki, a za razem metody życia w harmonii z energiami żywej ziemi i kosmosu - Feng Shui.
W zależności od wizerunku mogą wpływać na poszczególne domeny ludzkiego życia poprawiając kondycję finansową i fizyczną oraz wzmocnić miłość lub wszelkie partnerstwo, również w biznesie. Mają zadanie wspomagać rozwój duchowy i materialny oraz umacniać w stabilnym dążeniu do szczęścia i osiągać je.

Symbol podwójnego szczęścia (HSI HSI) jest znakiem kaligraficznym pisma chińskiego i na początku pomaga zrozumieć swoje dążenia, marzenia i życzenia.
Wprowadza harmonię w sferze życia, która dotyczy spełnienia marzeń i szczęśliwego małżeństwa oraz wszelkiego partnerstwa.
Podwójne szczęście dotyczy obojga małżonków dlatego wspiera życie rodzinne. Ułatwia też znalezienie odpowiedniego partnera.

HIS HIS oznacza podwójne szczęście, zdrowie, dobrobyt i radość, ponieważ to właśnie jest efektem harmonijnego partnerstwa.

W Chinach podarowanie tego znaku lub samo pozdrowienie zwrotem HIS HIS oznacza wyrazy sympatii, przyjaźni i szczerych życzeń szczęścia.

Średnica: 5 cm
Grubość: 0,5 cm
Masa: 30g

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas