Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Energetyczna Mieszanka-Szungit, Kwarc, Krzemień Czarny

  • Czas wysyłki: 12h
  • Marka:
  • 45,02zł

  • Netto: 36,60zł

woda szungit krzemień kwarc

Poniżej treść oryginalnej ulotki rosyjskiej.
Energetyczna mieszanka oparta na unikalnym, naturalnym synergizmie 3 najstarszych minerałów – szungitu, kryształu górskiego i krzemienia.
 Ludzie zawsze zauważali, że gdzie są te kamienie tam zawsze jest czysta woda. 
Wyjątkowa harmonia tych minerałów pomaga ujawnić kwadropolowego spektrum ich właściwości (...). Doskonale uzupełniają się nawzajem, dokonują one doskonałego oczyszczenia wody z zanieczyszczeń takich jak: odpady radioaktywne, benzyna, chlor, pasożyty, bakterie chorobotwórcze, zardzewiałe rury, pestycydy, azotany, leki, węglowodory. Energetyczna mieszanka aktywnie  strukturyzuje  wodę, uwalniając maksymalną ilość krzemu i fulerenów z szungitu.
Wiadomo, że sktrukturyzowana woda dostarcza komórce składniki  odżywcze, tlen i usuwa odpady i zanieczyszczenia. Stymuluje odnowę komórkową, neutralizuje wolne rodniki, ma silne działanie przeciwutleniające i regenerujące.
Po przez przepływ wody w rurach wodociągowych, a także na skutek chlorowania, woda traci swoją naturalną strukturę. Ponadto chlorowanie prowadzi do nagromadzenia szkodliwych produktów ubocznych, które zwiększają ryzyko wad wrodzonych. 
. Woda w kontakcie z energetyczną mieszanką, odzyskuje swoją pierwotną energię. W matrycę tej wody są już włączone wszystkie rzeczy, które powinny być w żywej komórce, wraz z jej programem informacyjnym.
W idealnych warunkach nasze komórki działają na pełnych obrotach, dzięki informacji w nich zawartej, która jest nazywana pamięcią komórkową. Jednak agresywny wpływ środowiska i stres mogą zakłócić pracę tego programu i przyśpieszyć procesy starzenia komórek.
Woda – niewyczerpana skarbnica bezcennych informacji. W kontakcie z minerałami woda pamięta ich właściwości: rozmiar, częstotliwość, rezonans, charakterystyka fali i staje się wzbogacona w życiodajną moc kryształów kwarcu, krzemienia i szungitu. Te minerały – jak zwinięta sprężyna, ukrywają w sobie niewykorzystaną moc. Zrodziły się one w momencie potężnego przepływu energii i na zawsze zamknęły w swej strukturze moment tworzenia Ziemi. Cząstka tej energii zawarta jest w każdym kamieniu. Po przez swój szczególny charakter pobudzają pewne węzły energetyczne, korzystnie oddziałując na wszystkie narządy.
„Energetyczna” woda nadaje komórkom brzmienie częstotliwościami ustrukturyzowanej wody, całemu organizmowi, jego narządom i tkankom. Stymuluje odnowę komórkową, wypełnia je energią, przeciwdziała starzeniu. Minerały te rezonują w zgodzie z biologiczną strukturą organizmu, przyczyniając się do akumulacji i dystrybucji energii we wszystkich jego komórkach. (...) 
W dorosłym organizmie człowieka znajduje się 45 – 55 litrów wody !
W chwili obecnej energetyczna mieszanka zdaje się być najbardziej skutecznym sposobem oczyszczania wody.
Krystalicznie czysta, pyszna, świeża woda źródlana, łączy w sobie zarówno idealność jak i prostotę. Taka woda daje nam przypływ życiowej energii, gromadzi wewnętrzną siłę życiową i włącza ją do pracy, spowalnia starzenie i zwiększa działanie leków. Warto dodać ją do mikstury, kropli, popić nią tabletki. (...)

Dzięki swoim doskonałym właściwościom anti-aging (przeciw starzeniu), ta woda doskonale nadaje się do mycia i zabiegów kosmetycznych(dodawana do maseczek, toników, środków oczyszczających twarz, do kąpieli). 
Bogata w minerały i energię zmniejsza zmarszczki , sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabista, pobudza i wzmacnia elastyczność skóry, nadając jej młodzieńczy i świeży wygląd. 
Jak wiemy woda jest podstawą naszego ciała, dlatego proces starzenia się, w rzeczywistości, jest stopniową utratą przez komórki ustrukturowanej wody. Jeśli woda nie jest oczyszczona, nasze komórki są osłabione, komórkowa zapaść; osłabia system odpornościowy, zmniejszając obronę organizmu. Tak więc podkrada się choroba. Każda choroba zaczyna się od spadku energii w komórkach. Ale natura przybywa na ratunek, bo tu wszystko jest doskonale proste.
Poprzez połączenie doskonałych minerałów – szungitu, kryształu górskiego i krzemienia, energetyczna mieszanka daje nam wyjątkową czystość i smak wody, a wraz z nimi siły i optymistyczne spojrzenie na życie.
Pij wodę z łagodnymi myślami, pozytywnymi emocjami, myśląc lub wypowiadając dobre słowa i życzenia, ponieważ woda ma pamięć. Jest w stanie zapamiętać słowa, myśli i muzykę. Kontaktuj się z wodą jak z żywą istotą. My dajemy wodzie zadanie, które ona realizuje. Nie zapomnij podziękować jej za to.
Według danych WHO, dzisiaj ponad miliard ludzi na Ziemi nie ma możliwości pić czystą wodę. Jest to co 6-ty z nas, każda co 6-a osoba na naszej planecie! I chociaż naszą planetę w 70% pokrywa woda, to 97,5% tej wody, to woda słona. Ale jeśli są minerały w przyrodzie – naturalne filtry, które nie wymagają żadnych materiałów do ich produkcji, żadnych kosztów produkcji, dlaczego robić krok do tyłu i degradować środowisko, niszcząc w technologicznym procesie produkcyjnym równowagę ekosystemu?
Mieszanka energetyczna została obmyślana tak, aby w każdy dzień utrzymać świeżość i życiową energię, by wspierać młodość.

Pamiętaj, że tutaj zaczyna się Twoja transformacja. Wiedz, że czysta woda – to długie życie!

ZASTOSOWANIE: 
Obliczanie mieszanki: na 5 l. wody: 150g. szungitu, kryształu górskiego – 200g., krzemienia – 30g.
Przepłukać kryształy 3-4 razy, zalać wodą. Zaczekać 3 dni. W słoneczny dzień umieść naczynie z wodą w porannym słońcu (wystarczy na 3 godziny od 8 do 11 rano). Przyjmować co najmniej 3 szklanki dziennie (małymi porcjami kilka razy w ciągu dnia). Dolewać wodę w miarę zużywania, powtórne oczekiwanie już nie 3 dni, tylko 8 do 10 godzin (najlepiej zalać na noc). Co jakiś czas należy przepłukać mieszankę minerałów (raz na 2 tygodnie).

Twoja woda jest gotowa, pora aby znaleźć czas dla siebie!

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas