Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Sześcian wykonany z szungitu 5 cm

  • Czas wysyłki: 12h
  • Marka:
  • 89,00zł

  • Netto: 72,36zł

Ilość

Szungitowy sześcian o długości krawędzi ok. 5 cm.
Polerowany, wykonany z litego kawałka karelskiego szungitu.

Sześcian szungitowy (kostka szungitowa)!
Święta geometria obejmuje system nauk religijnych, filozoficznych i duchowych, które są obserwowane w różnych kulturach na przestrzeni dziejów ludzkości i są w taki czy inny sposób związane z poglądami geometrycznymi dotyczącymi budowy Wszechświata i człowieka.
W świętej geometrii kostki służą do wspomagania bilansu energetycznego.
Sześcian jest jedyną możliwą w naszym świecie symetryczną figurą o czworokątnych krawędziach.

Sześcian jest jedną z pięciu geometrycznych brył platońskich zawierających się w tzw. zjawisku (dziedzinie) Świętej Geometrii.
Starożytny grecki filozof Platon uważał sześcian za podstawę stworzenia.
Sześcian odpowiada Ziemi. Jest stabilny, reprezentuje wszystko, co jest mocno i trwale osadzone w materii. Dlatego monarchowie (na przykład egipscy faraonowie) są często przedstawiani siedząc na tej bryle geometrycznej, symbolu stabilności królestwa.


Sześcian to prawda, która jest zawsze taka sama, bez względu na to, jak na nią patrzysz. To kompletność, statyczna doskonałość, nieskazitelne prawo.
Starożytni filozofowie widzieli w sześcianie uosobienie stabilności i cnoty.
Podobnie jak sześcian, który wciąż ma ten sam kształt i rozmiar, niezależnie od tego, po której stronie zostanie umieszczony, człowiek, który pozostaje niezłomny w  dyscyplinie cnoty, mimo wszelkich zmian i perypetii losu, zachowa stabilność i trzeźwość zdrowego rozsądku.


Sześcian jest symbolem nienaruszalności, fundamentów.
Święte centrum muzułmanów w Mekce – Kaaba – to kamienna konstrukcja w kształcie sześcianu, zbudowana w taki sposób, że cztery linie rozchodzą się od środka w kierunku czterech rogów, odpowiadających czterem punktom kardynalnym.
Ta wielka" kostka" jest „pępkiem świata”, Matką świętych miejsc, tronem Kalifa – Boga na ziemi.


Sześcian szungitowy jest naturalnym odpromiennikiem i umieszczony w pokoju, biurze czy gabinecie będzie spełniał nie tylko rolę dekoracyjną pięknego przedmiotu, 

ale również zabezpieczał przed wpływem niekorzystnego promieniowania.


Sześcian jest jednym z najstarszych symboli świata, oznacza kompletność, stabilność, siłę, trwałość, statyczną doskonałość, nienaganne prawo. Kostka szungitowa w prezencie to życzenie dobrego samopoczucia, stabilności, fundamentalnego podejścia do biznesu, a także powściągliwości, powściągliwości od nieprzemyślanych działań, jasnego wyznaczania celów.


Kostka szungitowa to doskonały pomysł na prezent!

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Produkty powiązane

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas