Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Wahadło Tygrysie oko - czakry.

  • 53,00zł

  • Netto: 43,09zł

Ilość

Wahadło wykonane z tygrysiego oka, zawieszone na łańcuszku.
długość kryształu: ok. 3,5 cm
szerokość: ok. 1,6 cm
waga kamienia: ok. 10g
długość łańcuszka 17 cm.
TYGRYSIE OKO – nazwę zawdzięcza podobieństwu do oczu tygrysa. Jest odmianą kwarcu, posiada barwę żółtą, złocistożółtą, brunatnożółtą lub brunatno złocistą i wykazuje tzw. efekt kociego oka (efekt ten spowodowany jest wrostkami utlenionego krokidolitu, które są zastępowane przez hematyt i goethyt). Nieprzejrzysty o jedwabistym lub szklistym połysku.

Popularny kamień kolekcjonerski i ozdobny, wyrabia się z niego drobne przedmioty codziennego użytku, jak szkatułki, wazy oraz rzeźby w postaci małych figurek i biżuterię.

Minerał z gromady krzemianów.

Twardość w skali Mohsa 7
Ciężar właściwy 2,5 – 2,7


Oddziaływanie (właściwości)

Strefa fizyczna:

Tygrysie oko przez swoje wibracje wpływa korzystnie na pracę układu pokarmowego, zwłaszcza dwunastnicę i wątrobę. Wspiera regulację cukru, wspomaga w dolegliwościach związanymi z wrzodami żołądka i poprawia jakość żółci. Tygrysie oko wspomaga leczenie stawów , usuwanie obrzęków nóg i daje wsparcie przy żylakach nóg. Łagodzi objawy astmy i bronchitu. Poprawia jakość widzenia, zwłaszcza z powodów emocjonalnych. Poprawia widzenie w ciemnościach, dobrze wpływa na węch i przy złamaniach.

Strefa mentalna/psychiczna/energetyczna:

Tygrysie oko dodaje odwagi i pewności siebie, wspiera pozbywanie się zależności, co pozwala lepiej się poznać i zrozumieć samego siebie. Pomaga polegać na sobie i realnie oceniać sytuacje w których się znajdujemy. Wzmacnia siłę charakteru, pozwala na solidną analizę i rzeczowe przeprowadzanie dowodów. Dlatego tygrysie oko nadaje się dla ludzi wykonujących profesję policjanta, naukowca.
Wspomaga również intuicję i wprowadzanie nowych projektów. Wspiera starania o bogactwo i oszczędzanie.
Synchronizuje półkule mózgowe i równoważy jin-yang. Wspomaga w czasie depresji i hipochondrii. Wspomaga przełamać niepokój i nieśmiałość oraz klątwę, również z minionego życia. Chroni przed zaklęciem. Wspomaga w strachu i przy nagromadzeniu negatywnej energii oraz w stanie pijaństwa (wraz z ametystem). Niweluje zaburzenia osobowości.


Czakramy:
Czakra splotu słonecznego, Pomocniczo czakra podstawy.


Znaki zodiaku:
Baran, byk, bliźnięta, panna, wodnik.Copyright © by BioVitus

Tekst ten na mocy ustawy o ochronie praw autorskich należy do firmy BioVitus.
Kopiowanie rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu, bez zgody właściciela zabronione.

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas