Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Zestaw AquaVitus "Pro Femine" - św. Hildegarda

  • 46,00zł

  • Netto: 37,40zł

Ilość

zestaw minerałów Hildegarda Von Bingen św Hildegarda


 Zestaw kamieni polecanych przez Św. Hildegardę
"PRO FEMINE"
Witalizator Wody


Poznaj moc przyrody poprzez kamienie szlachetne. Zanurz się w subtelnych wibracjach kamieni szlachetnych i zharmonizuj swoją wewnętrzną kobiecość. Dając przy tym wyraz swemu zewnętrznemu pięknu. Dla wzmocnienia żeńskich aspektów, św. Hildegarda z Bingen zalecała czerwone kamienie przywracające do równowagi pierwiastek żeński, zarówno na poziomie umysłu, jak i ciała.

Polecany przez AquaVitus dla kobiet i mężczyzn.
Polecane przez Hildegardę z Bingen dla: Zadowolenia, zwiększenia sił witalnych, wsparcia krążenia, podniesienia libido, odkwaszenia.

Dla Św. Hildegardy nie była ważna materialna wartość kamieni szlachetnych i tych tzw. półszlachetnych, ale ich specyficzne cechy subtelnych energii, czyli ich wibracje, oddziałujące na człowieka i jego otoczenie.
Podział kamieni na szlachetne i półszlachetne w dzisiejszych czasach nie jest już tak powszechny. Wszystkie minerały, które posiadają jakość gemmologiczną, zaliczamy do kamieni szlachetnych.
Hildegarda dostrzegała pozytywny wpływ kamieni na ciało i umysł.

 
Woda – niezwykła, zwyczajna substancja, która jest doskonałym rozpuszczalnikiem i posiada (co zostało udowodnione w pracach naukowych m.in. prof. Korotkowa i dr Stanisława Zenina) swoistą pamięć. Dzięki, której zapamiętuje te subtelne wibracje, które dostrzegała w kamieniach św. Hildegarda z Bingen.

Nasz zestaw kamieni do witalizacji wody opiera się na obserwacjach i spostrzeżeniach św. Hildegardy, która swoją wiedzę zawarła w napisanym przez siebie dziele Physica, w rozdziale Lapidibus.
 
Nasze kamienie posiadają wysoką jakość, wszelkie, przy nich, zabiegi są wykonywane ręcznie.
 Są oczyszczane z zanieczyszczeń fizycznych i energetycznych.
Nie używamy do obróbki tych kamieni maszyn.
 
SPOSÓB UŻYCIA
 
Stosowanie:
Kamienie dokładnie umyć pod bieżącą wodą, umieścić w naczyniu (najlepiej szklanym np. dzbanek) o objętości 1-2 litry i zalać dobrej jakości wodą. Najlepiej pod przykryciem (zabezpieczając przed kurzem) pozostawić na noc i następnego dnia popijać małymi łykami. Ponadto używać można do zaparzania herbaty, naparów ziołowych i niewielkiej ilości kawy.
Jeszcze lepiej gdy wodę z kamieniami aktywujesz w promieniach porannego (o wschodzie) lub wieczornego (o zachodzie) słońca.
Możesz też poddać aktywacji w blasku księżyca (najlepiej w pełni).
 
Pielęgnacja kamieni:
Co kilka dni należy kamienie oraz dzbanek wypłukać pod bieżącą wodą oczyszczając z ewentualnych osadów. Co 3-4 tygodnie kamienie należy wystawić przez kilka godzin na słońce (najlepiej ułożone na drewnianej podstawie lub na czystym ręczniku wykonanym z naturalnego materiału).
 
Bezpieczeństwo użytkowania:
Jako, że w wodzie mogą się znajdować okruchy kamieni, wodę należy zawsze przecedzać, na przykład za pomocą filtra do kawy.  

Skład: Karneol, Jaspis czerwony (kamienie surowe).
W odpowiednich proporcjach.

Masa netto: 150g

Zestaw ten i uzyskana dzięki niemu woda w rozumieniu dzisiejszej nauki nie może być i nie jest lekiem.
Minerały te i pozyskana dzięki nim woda nie są lekiem i nie zastąpią specjalistycznego leczenia medycznego.
W razie jakiejkolwiek choroby, dolegliwości i złego samopoczucia należy udać się do lekarza w celu przeprowadzenia badań, uzyskania diagnozy i fachowego leczenia!


Copyright © by BioVitus

Tekst ten na mocy ustawy o ochronie praw autorskich należy do firmy BioVitus.
Kopiowanie rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu, bez zgody właściciela zabronione.

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas