Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Spray szungitowy - Oczyszczający AquaVitus

  • 85,01zł

  • Netto: 69,11zł
  • Cena w punktach: 10

Ilość

SPRAY SZUNGITOWY AquaVitus – OCZYSZCZAJĄCY.

Pojemność: 100 ml.
Opakowanie: Szklana butelka z atomizerem.


Składniki:
Woda destylowana (witalizowana), szungit szlachetny, olejki eteryczne (Artemisia wulgaris essentialis oleum, Mentha piperita essentialis oleum, Pinus silvestris essentialis oleum, Laurus nobilis essentialis oleum), solubilizator roślinny bio.


Cały proces wykonywania sprejów odbywa się ręcznie, bez użycia urządzeń elektrycznych.
Wszystkie składniki, w tym olejki eteryczne są w 100% naturalne.
Wykonanie wymaga stosunkowo dużo czasu, ponieważ woda programowana jest naturalnymi substancjami, jak kamienie i kryształy oraz cały proces musi przebiegać w odpowiednich warunkach atmosferycznych.
Objętość, kolor, ilość szungitu szlachetnego może się w poszczególnych egzemplarzach od siebie nieznacznie różnić.


Zrealizowanym zamierzeniem przy kompozycji tego spreju była jego funkcja oczyszczająca, zarówno na poziomie fizycznym jak i energetycznym otoczenia, w którym przebywa używająca go osoba (pomieszczenia i przestrzeń wokół) oraz własnego biopola.
Dodatkową funkcją jest wzmacnianie psychiczne i przynoszenie spokoju w sytuacjach zaburzonej równowagi energetycznej.


Rekomendacja:
Nie znane nam pomieszczenia np. pokoje hotelowe, dom po "problematycznych" gościach, dla osób pracujących energetycznie (masażyści, refleksolodzy i tym podobne zawody) oraz każde pomieszczenie i osoba wymagająca oczyszczenia.


Sposób Użycia:
Spryskaj miejsce wokół siebie i nad sobą, spokojnie oddychaj. Jeśli jest taka potrzeba powtórz procedurę. Używaj zawsze gdy zachodzi taka potrzeba.


Środki ostrożności:
Nie powinny używać go kobiety w ciąży i mamy karmiące piersią, nie jest wskazany dla małych dzieci do 8 roku życia. Zawsze, korzystając z olejków eterycznych należy zachować ostrożność gdyż organizm może być uczulony na każdy olejek. Nie pryskać bezpośrednio w oczy i na śluzówkę.
Przechowywać spray w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz nie wyeksponowanym na działanie promieni słonecznych.
UWAGA: Ze względu na zawartość substancji aktywnych olejku eterycznego z Wawrzynu szlachetnego osoby chore na astmę powinny zachować szczególną ostrożność, a osoby zażywające leki z kortyzonem lub przeciwpadaczkowe powinny zasięgnąć porady lekarza. Należy zachować ostrożność korzystając ze spreju przy zwierzętach.

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Produkty powiązane

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas