Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Nasz szungit

Sprowadzany jest przez nas bezpośrednio od zakładów wydobywczych z Karelii w Federacji Rosyjskiej

Długi czas współpracy z rosyjskimi kopalniami i zbierane przez lata doświadczenia pozwalają nam przekazywać Państwu szungit najlepszej jakości. Zarówno ten tzw. "zwykły" (Regular Shungite), jak i ten szlachetny (Elite Shungite).

Najwyższa jakość wyrobów z szungitu

Najwyższa jakość wyrobów z szungitu

Szungit wydobywany jest dla nas z Zażogińskiego złoża znajdującego się w Republice Karelii i na miejscu w pracowni wytwarzane są dla nas wyroby z szungitu. .

Szungit posiada wiele korzystnych właściwości

Szungit posiada wiele korzystnych właściwości

Oczyszcza wodę i ciało z metali ciężkich, radionuklidów, chlorków, amoniaku, pestycydów, fosforanów, cyjanków, nitratów i nitrytów oraz innych toksyn. Szungit jest ważnym składnikiem naturalnych produktów kosmetycznych i medycznych.

Szungit sprzyja utrzymaniu homeostazy organizmu

Chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym i zabezpiecza przed wpływem zadrażnień geopatycznych. Dobrze służy do masażu i medytacji. .

Szungit sprzyja utrzymaniu homeostazy organizmu
Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową szungitu, wyrobów z szungitu oraz minerałów do wody

Jeśli prowadzicie Państwo sklep z kamieniami, zdrową żywnością lub prowadzicie Państwo gabinet terapeutyczny i jesteście zainteresowani współpracą z nami; prosimy o informację jakiego typu jest Wasza działalność oraz gdzie ją prowadzicie (adres strony internetowej lub pocztowy w przypadku punktu stacjonarnego). Prosimy również o NIP i nazwę firmy w celu weryfikacji.

Masz pytania?