Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Piramida z szungitu 15 cm. polerowana

  • 635,00zł

  • Netto: 516,26zł

Szungit to jedyny minerał na ziemi zawierający naturalne fulereny.

Za ich odkrycie w 1996 roku brytyjscy naukowcy otrzymali nagrodę nobla. Fulereny to specyficzne molekuły węgla zbudowane z 60-u atomów węgla, kształtem przypominające kulę pustą w środku.

Armia ZSRR w latach 50-60 XX w. używała szungitu do ochrony żołnierzy przed wpływem silnych pól elektromagnetycznych podczas różnorakich eksperymentów i prac badawczych nad nowymi rodzajami broni.

Na przełomie XX i XXI w. rosyjscy naukowcy intensywnie badali szungit, przede wszystkim pod kątem jego fulerenowej struktury. Potwierdzili niezwykle korzystny wpływ fulerenów na żywe organizmy, jak np. to, że z ich pomocą organizm ludzki może oczyszczać się radionuklidów i wielu innych toksyn. Część tych badań objęta została tajemnicą.

PIRAMIDY SZUNGITOWE mają szerokie zastosowanie. Mogą posłużyć do ochrony przed polami elektromagnetycznymi (telefonia komórkowa, sprzęt RTV i AGD, ViFi, komputery, pojazdy mechaniczne), do strukturyzacji i oczyszczania wody oraz zastosowań ezoterycznych.


To również piękne przedmioty dekoracyjne, które poza pięknem oferują również zdrowie.


Piramida o podstawie 3 cm zabezpiecza przed wpływem fal EM w promieniu 1,5 m. wokół niej, dlatego powinna znaleźć swoje miejsce na biurkach komputerowych, w samochodach i damskich torebkach. W domu i w podróży.

Piramida 5 cm. Doskonale nadaje się do pomieszczenia takiego jak sypialnia, należy ją wtedy ustawić przed łóżkiem przy nogach.


Piramida 7 - 8 - 9 cm nadaje się do sypialni, pokoju dziennego, gabinetu. Może stać na biurku lub szafce, jest również atrakcyjnym elementem dekoracyjnym.


Piramida 15 cm doskonale sprawdza się w biurach, salonach, dużych pomieszczeniach lub tam, gdzie mamy do czynienia z wpływem niepożądanej, negatywnej energii (wynikającej np. z silnych, destrukcyjnych emocji, czy zaburzonej równowagi między ludźmi.) Wszędzie tam, gdzie powstają skryte myśli zazdrości, pożądania, złe życzenia. Cóż, nie zawsze ludzie, którzy wchodzą do naszego domu są nam przychylni.


Zasada jest prosta, im większa piramida tym większy jest zasięg i siła działania.

Pielęgnacja piramidy: Co jakiś czas należy piramidę przepłukać pod bieżącą wodą i wystawić na zewnątrz, na słońce.

ZAŚWIADCZAMY, POD RYGOREM KARNYM, AUTENTYCZNOŚĆ SPRZEDAWANEGO PRZEZ NAS SZUNGITU,
 DOKUMENTY DO WGLĄDU DLA INSTYTUCJI KONTROLUJĄCYCH.
Znak hologramowy umieszczony na naszych wyrobach z szungitu daje pewność, że kupujecie Państwo autentyczny wyrób powstały z szungitu i wykonany w Karelii.     

Znak hologramowy z naszym logo 

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas