Promocja do
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Harmonizator - "walce faraona" kamienny (szungit + talkochloryt)

  • 210,00zł

  • Netto: 170,73zł

Harmonizator kamienny "Walce Faraona" (szungit + talkochloryt) 2,8-3,2 x 10-11 cm.

Na starożytnych malowidłach egipskich widoczna jest postać Faraona trzymającego w obu dłoniach przedmioty w kształcie cylindra.
Tak właśnie wielcy faraonowie harmonizowali poziom własnej bioenergii, usuwali blokady energetyczne, przywracali właściwą polaryzację ciała.

Współcześni ludzie wracają do dawnych sprawdzonych metod i między innymi, korzystają również z harmonizatorów.
Mówiąc o "Walcach Faraona", mamy na myśli harmonizatory osobiste, a ich działanie każdy może sam potwierdzić. Wystarczy ich tylko regularnie używać.

Dzięki temu może się zdarzyć, że wszelkie dolegliwości na tle psychosomatycznym powoli zaczną ustępować.
Nie potrzeba kawy, ani żadnych innych używek by pobudzić się do życia.

Jeden z cylindrów przenosi żeńską energię yin (ten wykonany z szungitu) drugi przenosi męską energię yang (ten wykonany z talkochlorytu).

Wymiary cylindrów: (2,8-3,2) x 10-11 cm.

ZAŚWIADCZAMY, POD RYGOREM KARNYM, AUTENTYCZNOŚĆ SPRZEDAWANEGO PRZEZ NAS SZUNGITU,
 DOKUMENTY DO WGLĄDU DLA INSTYTUCJI KONTROLUJĄCYCH.
Znak hologramowy umieszczony na naszych wyrobach z szungitu daje pewność, że kupujecie Państwo autentyczny wyrób powstały z szungitu i wykonany w Karelii.                Znak hologramowy z naszym logo 

Jak korzystać z harmonizatorów w szczegółowy sposób podajemy w ulotce informacyjnej.
Wystarczy poświęcić, kilkanaście minut dziennie aby nasza energia powróciła do normy. Wystarczy wyciszyć się, wziąć w dłonie harmonizatory, zamknąć oczy i skupić swą uwagę na własnym ciele, swoich wewnętrznych odczuciach. W tym momencie rozpoczyna się zwiększony transfer energii przez kręgosłup do wszystkich części ciała, który oczyszcza wszystkie układy organizmu i aktywuje ich pracę.

Ludzie używający harmonizatorów zauważają, że ich wydajność rośnie, koncentracja uwagi poprawia się, a kontrola emocji wzrasta. Pojawia się radość życia, a percepcja pozytywnych emocji nasila się.
Harmonizatory stabilizują i zwiększają energię seksualną człowieka. Jest to jedna z tych silnych energii, które w niewytłumaczalny sposób przyciągają płeć przeciwną (tłumaczy to efekt atrakcyjności wielu ludzi, którzy nie mają wybitnej urody). Osoby pracujące z harmonizatorami zauważają zwiększoną uwagę płci przeciwnej, spotęgowanie doznań podczas kontaktów seksualnych, podwyższenie libido.

Dzieci korzystające z harmonizatorów radzą sobie lepiej w szkole i stają się bardziej zrównoważone.
 Harmonizatory są wysoce zalecane dla dzieci uzależnionych od gier komputerowych w celu wyrównania wewnętrznego pola informacji i energii.

Skutki uboczne i przeciwwskazania przez wiele lat ich stosowania nie zostały zidentyfikowane.

Uwaga: Przeciwwskazania do stosowania harmonizatorów to, schizofrenia i inne choroby psychiczne, padaczka, ostatnie 6 miesięcy ciąży, świeżo przebyty zawał serca i udar mózgu, choroby zakaźne z wysoką gorączką. Osobom pod wpływem alkoholu, narkotyków, czy jakichkolwiek substancji halucynogennych. Nie zaleca się pracy z harmonizatorami przy włączonym telewizorze, komputerze, kuchence mikrofalowj i wszelkimi innymi urządzeniami emitującymi silne promieniowanie elektromagnetyczne.

Uwaga: Harmonizatory nie są urządzeniami medycznymi i nie zastąpią wizyty u lekarza oraz specjalistycznego leczenia.

Copyright © by BioVitus

Tekst ten na mocy ustawy o ochronie praw autorskich należy do firmy BioVitus.
Kopiowanie rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu, bez zgody właściciela zabronione.

Opinie klientów

0.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Produkty powiązane

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas