Zestaw AquaVitus "Oczyszczenie i wzmocnienie" - Św. Hildegarda

ManufacturerBioVitus

Sales price 28,00 zł
Sales price without tax 22,76 zł
Tax amount 5,24 zł

Preloader
Zestaw kamieni polecanych przez Św. Hildegardę
"OCZYSZCZENIE I WZMOCNIENIE"
Witalizator Wody.
 
Poznaj moc przyrody poprzez kamienie szlachetne.
 Zanurz się w subtelnych wibracjach kamieni szlachetnych i przywróć swoją wewnętrzną harmonię.
 
Polecane przez Hildegardę z Bingen dla:
 Wolność wyboru • Nauka • Osobowość •Inspiracja • Oczyszczenie • Wzmocnienie.
Piękna skóra 
• Odpowiednia waga ciała.
 
Dla Św. Hildegardy nie była ważna materialna wartość kamieni szlachetnych i tych tzw. półszlachetnych, ale ich specyficzne cechy subtelnych energii, czyli ich wibracje, oddziałujące na człowieka i jego otoczenie.
Podział kamieni na szlachetne i półszlachetne w dzisiejszych czasach nie jest już tak powszechny. Wszystkie minerały, które posiadają jakość gemmologiczną, zaliczamy do kamieni szlachetnych.
Hildegarda dostrzegała pozytywny wpływ kamieni na ciało i umysł.
 
Woda – niezwykła, zwyczajna substancja, która jest doskonałym rozpuszczalnikiem i posiada (co zostało udowodnione w pracach naukowych m.in. prof. Korotkowa i dr Stanisława Zenina) swoistą pamięć. Dzięki, której zapamiętuje te subtelne wibracje, które dostrzegała w kamieniach św. Hildegarda z Bingen. 
 
Wystarczy spróbować aby przekonać się samemu, że kontakt wody z poszczególnymi minerałami zmienia jej smak i właściwości.
Przeprowadź doświadczenie:
Napełnij dwie szklanki wodą z kranu, w jednej z nich umieść zestaw kamieni szlachetnych proponowanych przez św. Hildegardę. Pozostaw obie szklanki z wodą w tym samym pomieszczeniu w odległości co najmniej jednego metra od siebie.
 Następnego dnia zauważysz, że woda, która stykała się z kamieniami jest świeża i wyraźnie sprawia wrażenie bardziej miękkiej. Jeśli pozostawi się szklanki na dłużej, da się zauważyć, że woda z kranu bez kamieni posiada, raczej, przykry smak, a woda energetyzowana za pomocą minerałów przez długi czas pozostaje świeża.
Pamiętaj aby najpierw spróbować wody, która miała kontakt z kamieniami.
 
Nasz zestaw kamieni do witalizacji wody opiera się na obserwacjach i spostrzeżeniach św. Hildegardy, która swoją wiedzę zawarła w napisanym przez siebie dziele Physica, w rozdziale Lapidibus.
 
Nasze kamienie posiadają wysoką jakość, wszelkie, przy nich, zabiegi są wykonywane ręcznie.
 Są oczyszczane z zanieczyszczeń fizycznych i energetycznych.
 
SPOSÓB UŻYCIA
 
Stosowanie:
Kamienie dokładnie umyć pod bieżącą wodą, umieścić w naczyniu (najlepiej szklanym np. dzbanek) o objętości 1-2 litry i zalać dobrej jakości wodą. Najlepiej pod przykryciem (zabezpieczając przed kurzem) pozostawić na noc i następnego dnia popijać małymi łykami. Ponadto używać można do zaparzania herbaty, naparów ziołowych i niewielkiej ilości kawy.
 
Pielęgnacja kamieni:
Co kilka dni należy kamienie oraz dzbanek wypłukać pod bieżącą wodą oczyszczając z ewentualnych osadów. Co 3-4 tygodnie kamienie należy wystawić przez kilka godzin na słońce (najlepiej ułożone na drewnianej podstawie lub na czystym ręczniku wykonanym z naturalnego materiału).
 
Bezpieczeństwo użytkowania:
Jako, że w wodzie mogą się znajdować okruchy kamieni, wodę należy zawsze przecedzać, na przykład za pomocą filtra do kawy.  
Skład: Kryształ górski, Ametyst, Jaspis.
Masa netto: 150g
Zestaw ten i uzyskana dzięki niemu woda w rozumieniu dzisiejszej nauki nie może być i nie jest lekiem.
Minerały te i pozyskana dzięki nim woda nie są lekiem i nie zastąpią specjalistycznego leczenia medycznego.
W razie jakiejkolwiek choroby, dolegliwości i złego samopoczucia należy udać się do lekarza w celu przeprowadzenia badań, uzyskania diagnozy i fachowego leczenia!
Copyright © by BioVitus
There are yet no reviews for this product.